top of page
ADA Heykelcik.png

ADA Birleşik Türler// KAmuoyu Sesleniş Bildirisi

Sizleri ADA Birleşik Türler adına selamlıyoruz,

40°53’23’N 29°22’42’E üzerinde yer alan ADA 13 Nisan Olayları ile Bağımsızlığını ilan eden seçilmiş kutlu otluklardır.  Bu topraklar ADA’lılarındır, adalı vatandaşlar sadece otluk olan canlılardır. Bu Otonom Otluk Bölgede insan, çift ayaklı canlılar sadece birer işbirlikçi, ziyaretçi, destekçi, işçi veyahut misafir olabilirler. İş birlikleri bizleri tanıma anlamına gelir, varlığımızı yeşertir, namımız öteki nesillere ilettirir.

 

ADA her türlü ötekinin yanındadır, ezilen her bir dalcık otlukları korur, gerekirse toprak bütünlüğü için her türlü mücadeleye hazırdır.  1. Haziran haftası ile 1. Kuruluş dönemimi geride bırakan ADA 2. Otluk kesimi sonrasında çevre arazide kendisine katılan yeni yabaniler ile yollarına devam etmiş, kendilerini tanımayanların varlığına son verilmiştir.

41 adım çevre uzunluğuna sahip olan topraklarımız, 13 adım karasuları kanununa göre 240 adımlık çevre otluklar üzerinde söz hakkına sahiptir. Tam bağımsız otluklarımız, kendi kararlarını kendi başına alarak, iş birlikçi çift ayaklı insanlara bunları bildiri, emir, duyuru, ilan, Şartnamesi önden hazırlanan projeler, ültimaton ve dönemlik faaliyet raporları ile bildirir.

İyi ki ADA, Ne mutlu otluk olan a, Ötekiler Adına

Otluklarınız otluklarımız, otluklarımız otluklarınız, otluklar otluklarındır.

İmza: Bahçivan

ADA 1th Period Logo.png
bottom of page